Vyhlášení Máte ŠMRNC? 2022

Koncem ledna začalo velké módní klání, které se poprvé uskutečnilo před 6 mudlovskými lety. Jeho druhý ročník utekl jako voda, je půlka března a přinášíme vám výsledky.

Když v listopadu 2016 skončil Máte ŠMRNC? pořádaný tehdejší havraspárskou dušicí Eliah Tailesovou, pogratulovala jsem v komentářích vítězce Nerys Heliabel Ghostfieldové a organizátorům soutěže s tím, že soutěž byla super a bylo by fajn dát někdy v budoucnu něco podobného“. Merlinužel se tak nestalo, a tak jsem si soutěž zorganizovala po 12 hogletech sama s pomocí dvou svých patrončat. Uteklo to jako voda a nyní vám přináším její kompletní výsledky.

**

Různobarevní obyvatelé hradu se rozhodli utkat v soutěži, kde jsme hledali toho nejvíce Šarmantního, Módního, Rafinovaně Neotřelého a prostě a jednoduše Celooriginálního jedince. Než se ale dozvíme, kdo je tedy tím šťastlivcem, který vyhrává poukaz na Příčnou v hodnotě 5G, dáme si trochu statistiky.

Poukaz na 5 galeonů

*

Celkem nám do soutěže přišlo 90 modelů, nejvíce z nich dorazilo do prvního kola a nejméně do kola posledního. Zapojit se do všech pěti kol se povedlo celkem 11 čarodějkám.

Porotu jsem tvořila já, šéfka Módní patroly Gabrielle Sweet a moje zástupkyně Aimée Leavittová. Plný počet bodů, tedy 30, jsme udělily ve všech kolech kromě třetího. V prvním kole si je vysloužila Nerys Heliabel Ghostfieldová a její maska ošklivé čarodějnice, v kole druhém zazářila Réza z Oříšků v barvách Mrzimoru a Any Dawson v barvách Zmijozelu. Čtvrté kolo ovládla Princess Star oblečena ve stylu léta a v posledním kole se nejlépe předvedla Ewenlia Lerche ztvárňující 17. století  zlatou éru pirátství. V neposlední řadě bych ráda zmínila Patriciu BaloureNerys Heliabel Ghostfieldovou, které se účastnily i prvního ŠMRNCu a udělalo nám velkou radost, že do toho šly po letech znovu.

*

Nyní už se pojďme podívat, jak celé klání dopadlo. Pokud jste sledovali průběh soutěže, neuniklo vám, že tato čarodějka se často pohybovala na prvních třech příčkách. Přesto nebylo do poslední chvíle jasné, že vyhraje, neboť body byly velmi těsné. Vítězkou letošního ŠMRNCu se se 132 body s stává Lilien Emity Meissed. Gratulujeme!

Lilien Emity Meissed

Pořadí v rámci zúčastněných soutěžícíc všech 5 kol bylo velice těsné až na poslední účastnici, kterou předhonily tři čarodějky, které se zúčastnily méně kol.

Saiph Lacaille – 129 bodů
Patricia Baloure – 127 bodů
Anna Maria SalomeováAny Dawson – 115 bodů
Amanda Wright – 113 bodů
Réza z Oříšků – 111 bodů
Enselis Ismenia – 105 bodů
Veronica Narcissa Williamsová – 103 bodů
Princess Star – 102 bodů
Ewenlia LercheMaya Prinz – 81 bodů*
Calla Torová – 76 bodů*
Cassiopea Zmlklá – 75 bodů

*Pozn. redakce: Tyto soutěžící se nezúčastnily všech pěti kol.

A jak vypadá pořadí dál? Podívejme se na to! Všichni zúčastnění od nás dostanou upomínkový list jako osvědčení o pravém šmrncu, který během soutěže předvedli.

Nessa Naiádes – 68 bodů
Nerys Heliabel GhostfieldováLilian Isabella Rorrs – 48 bodů
Katie HalekiChristina Elizabeth Stark – 39 bodů
Andrew Uroboros – 36 bodů
Eigrela Alesev – 29 bodů
Helen Miltonová – 25 bodů
Daisy Carterová – 24 bodů
Lakshmana Bhattacharyya Miraell Eliranne – 23 bodů
Helenia Kukková – 22 bodů
Noah Limbani – 21 bodů
Serenity Navaeh Loomsey – 19 bodů
Kassandra Whitecrow – 15 bodů
Riyuko Malaki – 10 bodů

***

Všem zúčastněným děkujeme za odvahu a za to, s jakým elánem se pustili do každého kola. Vznikla z toho spousta krásných patrol, které si můžete prohlédnout v naší Módní patrole. A poslední, ale nejdůležitější poděkování patří Gabrielle a Aimée za pomoc s hodnocením i psaním patrol. Doufám, že jste si ŠMRNC užili tak jako my a že se uvidíme u příštího ročníku!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno: 12. 3. 2022

Komentáře
1718711020