Šílená výzva Módní patroly – zapoj se i TY!

Stresuje vás začátek výuky? Chcete se uvolnit a pobavit? Pojďte a zapojte se do šílené výzvy Módní patroly!

Nejlepším lékem na stres, špatnou náladu a přehlcení ze začátku školního roku je uvolnění v podobě něčeho nenáročného, něčeho co vás pobaví a nechá vás zapomenout na vše okolo. Módní patrola si pro vás připravila šílenou výzvu a ti nejšílenější z vás mohou i něco vyhrát!

**

O co jde? Módní patroly vydává každý druhý den outfity hradních obyvatel a v poslední době se objevují jen samé povedené, neboť máte všichni skvělý módní vkus a ti, co ne, se umí dobře skrývat našemu ostřížímu zraku patrolářů. Chtělo by to teda něco šíleného, vtipného, nesmyslného a ještě jednou šíleného! To je, kdy do hry vstupujete vy! Pošlete nám na e-mail aywat@seznam.cz outfit, který jste nechali čistě náhodě - v e-mailu se podepište kouzelnickým jménem. Vběhněte do svého šatníku se zavázanýma očima, oblečte na sebe co nejvíce věcí, ale jejich výběr nechte náhodě. Přehrbaujte se ve skříni (můžete využít i kabinky na Příčné, nemáte-li dostatek svého oblečení) s šátkem na očích a až se rozesmějete u zrcadla oblečeni do šílených módních výstřelů, pošlete nám váš print nejpozději do 18. 9. 2022 v 23:59 na e-mail napsaný výše.

Jak správně udělat print šíleného outfitu?

  • Nastavte si obrazovku počítače na výchozí úroveň přiblížení (většina počítačů má 100 %, některé menší mohou mít obrazovku nastavenou na výchozí úroveň 67 %), aby měla postavička co nejostřejší rysy.
  • Přes okénko Start vyhledejte Výstřižky a pomocí tohoto nástroje vyberte, co chcete vyprintovat = vyberte celou svou postavičku s tím bílým pozadím za ní a okolo ní, ale bez toho tmavě šedého rámečku
  • Správné ukázky máte v Módní patrole


Pokud byste měli problém se správným zachycením svého šíleného outfitu, můžete se dohodnout s Ayou Watanabe a podaří-li se vám ji odchytit, váš outfit zachytí svým patrolářským zrakem a uloží si ho k soutěžním příspěvkům.

Nejdůležitější však je, abyste se u toho bavili, odpočinuli si a zasmáli se! Budete se moci zasmát i ostatním soutěžícím, neboť na každého bude napsána patrola. Také vyjde článek se všemi šílenými outfity a budete moci hlasovat, který je ten nejšílenější. Ten se pak může těšit na odměnu!

***

Tak hurá do toho, buďte šílení, uvolněte se, užijte si zábavu a zapojte se do šílené výzvy Módní patroly!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno: 10. 9. 2022

Komentáře
1665049660