Šílená výzva Módní patroly: Hlasování

Pojďte se podívat na šílené modely, které spolu s tetičkou Náhodou stvořili hradní obyvatelé! Pomozte nám vybrat ten nejšílenější!

V době od 10. do 18. spadenu jste mohli naběhnout do svých šatníků a se zavřenýma očima se obléknout do toho, co vám tetička Náhoda strčila pod ruku. Vznikly z toho skutečně šílené modely a my bychom vás tímto článkem chtěli poprosit o výběr těch nejšílenějších.

**

Do šílené výzvy se zapojilo celkem 24 šílenců. Zítra se spustí řetěz ujetých patrol a každý model bude náležitě ohodnocen. Abyste ale nemuseli čekat na vydání všech 24 patrol a mohli jsme si vítěze šílené výzvy říct brzy, představíme vám modely hned. Najdete je v dotazníku, přes který můžete hlasovat o nejšílenější model. Máte jen jeden hlas a hlasovat můžete zde do 25. 9. 2022 ve 23:59. Poté vybereme tři modely, které podle vás byly nejšílenější a odměníme je šílenými odměnami.

meme

***

Hlasujte v dotazníku a bavte se u nadcházejících patrol! Děkujeme všem zúčastněným za účast a všem ostatním za pomoc s výběrem tří nejšílenějších modelů!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Aya Watanabe
Vydáno: 20. 9. 2022

Komentáře
1670484534