Máme doma strašidlo... A můžeme ho vidět?

Na vědomost se dává, že v duchu halloweenské noci hledá Corvinus Declaratio to největší, nejlepší a nejhrůzostrašnější strašidlo, které kdy svět spatřil. Znáte ho? Podělte se s námi a vyhrajte zajímavé ceny!

Kolik z vás, milí čtenáři, se už setkalo někdy se strašidlem? Pevně věřím, že každý z nás minimálně jednou. Byl to přízrak na temném hradě? Podivná světla nad mrazivou loukou? Odraz v zrcadle po ránu? Ať už to bylo cokoli, jistě máte představu, co mám teď na mysli.  A jelikož v Corvinovi jsme celkem nebojsové, rozhodli jsme se, že těm největším strašidlům nebudeme jen čelit, ale dokonce jim i vyhlásíme soutěž! Ale přece jsou to jen strašidla a psát ani číst jistě neumí, proto bude na vás, abyste je do této strašidelné Miss přihlásili.

**

Do 11. listopadu nám na do externího sovince charlieann.whitaker@gmail.com posílejte fotky na téma:

NEJVĚTŠÍ STRAŠIDLO, CO JSEM O HALLOWEENU POTKAL/A

girlanda halloween

Bude to váš chlupatý kamarád, co třeba prošel bažinou? Pořídili jste si na onu děsuplnou noc skvělý kostým a nebojíte se pochlubit? Nebo to bude dítko, co k vám přišlo na koledu? Měli jste štěstí a potkali jste pravého ducha či zombie? Nebo jste narazili na opravdu strašiplnou dekoraci? Nebojte se a sdílejte, všechna strašidla jsou vítána.  Ukažte nám, co vás děsí. Jedinou podmínkou je, že půjde o vaši originální fotografii (bez grafické úpravy) nebo screenshot hog postavičky.

***

Zaslaná strašidla shromáždíme na hradě, kde se hlasování o vítěze budete moci zúčastnit všichni. Určitě se můžete těšit na hezké ceny a diplomy.

Hrůze zdar a úspěšný lov!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Charlie Ann Whitaker
Vydáno:

Komentáře
+prohrabává se alby a vybírá+
Prin | 08. 11. 2022
Moc se mi líbí originální nápad, Charlie! Škoda, že jsem o Halloweenu neměla moc šanci žádné strašidlo potkat... ale kdo ví, třeba jsem něco zachytila omylem! :D
Aimée | 06. 11. 2022
Jé to je super soutěž, Charlie! Těším se, jaká strašidla soutěžící pošlou :)
Ayuš | 30. 10. 2022
1670481885