Máme tu Spáren Corvina Declaratio!

Věděli jste, že náš kolejní časopis má svůj vlastní Spáren, který je vyhrazen jeho slávě? Již každoročně si ho nějakým způsobem připomínáme, chcete-li se letos k oslavám zapojit také, nyní máte tu možnost.

Budoucnost zářná v očích mých, vypráví o listech nezkrotných. O listech veliké slávy, jasu, o listech pro havraspárskou krásu.Havraspárská kniha poselství

Toť slova, s nimiž je slavný Spáren Corvina Declaratio zanesen na stránkách Havraspárské knihy poselství, klenotu knihovny každého havraspárského studenta. Z těchto veršů přímo čiší hrdost, kterou náš kolejní plátek pro Havraspár jistojistě je. Po mnoho a mnoho let stále funguje a přináší kvalitní a různorodé čtivo, dokumentuje hradní módu, nechává obyvatele soutěžit v různých akcích. Zkrátka je potěchou mnohého (i nemodrého) čtenáře a účinně krátí dlouhou chvíli.

Není tedy divu, že takový skvost má svůj spáren. Dnes, 16. hladena, je tedy zpět! Stejně jako v minulých letech bychom událost našeho časopisu nějak oslavili. A jak jinak tak učinit, než slavit novinařinou?

Rádi bychom vytvořili takový pokus. Jak by vypadalo, kdyby článek psalo několik lidí? Na spolupráci redaktorů jsme již měli několikrát šanci narazit (i například v jedné z předchozích oslav našeho časopisu), proto by nešlo jen tak o nějakou spolupráci. Jak napsat odstavec článku, když pouze víme, v jaké části textu se naše dílo bude nacházet, ale už netušíme, co vymysleli naši spoluautoři?

To přesně chceme zkusit. Doufám, že do toho chcete jít s námi! Pokud byste se rádi zapojili, ozvěte se v komentářích do sobotní půlnoci, 18. 3., a v neděli se ozveme s dalšími instrukcemi – jakou část článku budete psát, kolik autorů článek bude tvořit a jak tedy bude dlouhý. Deadline na článek bude příští čtvrtek, 23. 3.

Rovnou vám však řekneme téma, na které chceme tvořit – Sláva Corvina Declaratio. Myslíme, že z toho může vzniknout zajímavě pestrý článek.

Nestyďte se tedy, pojďte se zkusit zapojit a vzdát tak našemu drahému plátku hold! Vše nejlepší, Corvine.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Corvinus Declaratio
Vydáno: 16. 3. 2023

Komentáře
Zajímavý nápad! :) Taktéž se hlásím do služby,..ehm do psaní článku :D
Ashley | 18. 03. 2023
To zní jako super nápad! Určitě jdu do toho. :)
Prin | 17. 03. 2023
Aj ja idem do toho!
Grace A. R. | 17. 03. 2023
Ahoj, to zní jako skvělý pokus, jdu do toho!!!
Ema Talia | 17. 03. 2023
Tak já se také ráda přidám! ^^
Hayley | 17. 03. 2023
Zástupkyně se přidává k šéfredaktorové! Vše nejlepší, Corvine. ♥️
Aimée | 16. 03. 2023
Krásný spáren přeji! A hlásím se na společné psaní článku :)
Ayuš | 16. 03. 2023
1713169557