V(r)ánoční bucket list

Milujete Vánoce stejně jako my? V redakci se už schyluje k psaní vánočních článků, ale ještě než vám představíme letošní V(r)ánoční speciál, přicházíme k vám s jedinečným adventním bucket listem. Chcete si zkrátit čekání na Štědrý večer, nasát vánoční atmosféru, spojit příjemné s užitečným a užít si zábavné chvilky? A spolu s tím vším si i zasoutěžit o tematické odměny? Nepřestávejte číst, dozvíte se víc!

Ačkoliv jsem si vědoma, že čas letí neúprosně rychle a Vánoce už téměř klepou na dveře, tak jsem si na druhou stranu stejně jistá tím, že nejsem jediná, která si ráda zpříjemní dobu, která zbývá, než nastane Štědrý den a dorazí Fleutýna, chcete-li Ježíšek. Ať tak či tak, napadlo nás vytvořit havraspárský v(r)ánoční bucket list, díky kterému se můžete dostat na tu správnou vlnu spolu s námi.

**

Abyste byli dostatečně motivovaní se do seznamu pustit, kdyby vám nebylo odměnou upečené cukroví, nebo zabalené dárky, tak za jeho splnění obdržíte vánoční odměnu. První tři nejrychlejší pak získají ještě pěkný tematický kousek do svého šatníku. Na splnění V(r)ánočního bucket listu budete mít termín od 1.12. do 26.12. Vzhledem k některým úkolům, které na seznamu jsou, se očekává doložení splněného seznamu až během svátků vánočních.

Během této doby bude od naší kolejní madam Grace vypsána stejnojmenná soutěž, kde si tak k odměnám, které nabízí Corvinus Declaratio, můžete přivydělat i nějaké ty srpce na novoroční oslavu, nebo je využít k plnění předsevzetí. To už je jen na vás, jak s nimi naložíte. Díky tomu, že soutěž odešlete nejen prostřednictvím adminu naší kolejní ředitelce, ale taktéž nám do redakce do stanoveného data na e-mail redaktorky Nicolette (nicolette.marique@gmail.com), získáte za již jednou splněné dvojí odměnu. A to se rozhodně vyplatí!

*

A jaké úkoly na našem listu najdete? Od praktických činností, u kterých se možná trochu zapotíte, až k těm kreativním, kde dáte průchod své fantazii, tak i oddechovým, kde nemusíte vynaložit téměř žádnou energii na splnění daného bodu. Je to vyvážený výběr 16 úkolů, jejichž plnění se prolne nejen do mudlovského světa, ale i toho našeho hradního.

Vaším úkolem bude si náš V(r)ánoční bucket list uložit, nebo rovnou vytisknout, abyste nám ho mohli odfajfkovaný poslat. Odměna bude úměrná počtu splněných úkolů. Ten kdo si list vytiskne a pošle nám reálnou fotografii vystaveného splněného seznamu, tak něco k odměně přisypeme. Ke splněnému seznamu bude zapotřebí ještě doložit printy, nebo fotografie úkolů, abychom si mohli vaše plnění ověřit.

Na seznamu si můžete všimnout úkolů, které mohou být plněny jak v reálném provedení, tak tom hradním. Jakou formou je splníte, necháme na vás. Jedná se konkrétně o tyto úkoly: Vytvoř vánoční outfit, Vyfoť se u stromečku, Hoď sněhovou kouli a Ozdob vánoční stromeček. Ostatní úkoly se vztahují již k jednomu, nebo druhému světu. V případě jakýchkoliv nejasností je vám otevřen můj sovinec.

Snad bylo řečeno vše, co je potřeba, nezbývá než odkrýt podobu našeho V(r)ánočního bucket listu!

V(r)ánoční bucket list

(Krááásnou havraspárskou podobu adventnímu seznamu dala úžasná Envy Reeves. Pro zvětšení klepněte hůlkou)

***

Seznam úkolů znáte, podmínky pro účast objasněny, termín odevzdání zazněl. První advent se blíží a věřím, že nejedna z činností může zaplnit vaši volnou chvíli, nebo motivovat k upečení cukroví, či včasnému nachystání vánoční výzdoby. Ať už se pustíte do čehokoliv, nezapomeňte poctivě dokumentovat, ať splníte ne jednu, ale rovnou obě soutěže a získáte tak dvojí odměnu. Hodně radosti a pohody při plnění! Krááásný adventní čas vám přeje Corvinus Declaratio!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Nicolette Marique Leroy
Vydáno: 7/2023

Komentáře
Doufám, že bude i letos... :-)
lucia | 28. 02. 2024
Jebo, tak to mě těší, že sis prostřednictvím bucket listu oživila vánoční zvyky! :D :))
Nic | 28. 01. 2024
Díky moc za super súťaž, donútila ma celkom robiť vianočné zvyky, ktoré som už dlho nevykonávala :D
Jeba | 27. 01. 2024
Moc děkuji, těší mě, že se nápad líbí. O:) Doufám v hojnou účast! :D :)) Každopádně bez Envy a jejího zpracování by to nešlo! To je na tom to hlavní! *v* :))
Nic | 21. 12. 2023
Nic, ty máš styl! Kde na ty nápady chodíš? O:) Taky moc cením spojené havraní síly!
Ginny | 15. 12. 2023
Nic, zase skvělý a nápaditý článek! Máš to teda vymyšlené do posledních detailů, a to grafické zpracování je luxusní Envy *-*.
Viv | 02. 12. 2023
Vypadá to super, cením skvělý nápad a smekám před grafickým provedením!
Arietty | 02. 12. 2023
Musím povedať, že sa nesmierne teším! Už začínam spriadať plány. Nádherný nápad a nádherné spracovanie!
Grace | 01. 12. 2023
Nádherný nápad a nádherné provedení! Fakt jsem z toho nadšená a určitě se dám do plnění! :) Skvělá práce, NiC!
Ayuš | 30. 11. 2023
Ach, to je taková nádhera! Šikulka Envy!
Prin | 30. 11. 2023
1713170453