XXL Módní patrola aneb havrani nabarvili peří na zeleno

Dne 20. ledna se ve večerních hodinách odehrál zápas mezi Nebelvírem a Zmijozelem, na který se dostavil nespočet fanoušků a to nejen příslušných kolejí. Během zápasu se samozřejmě ozývalo množství pokřiků, ale také poezie a nemohu zapomenout ani na nespočet transparentů. A ač by se mohlo z předešlých vět zdát, že článek bude popisovat průběh zápasu, tak tomu tak není. Takové články mají v malíčku jiní redaktoři. A o co jiného, když ne o zápas, by mohlo jít? O módu! Zdá se vám to podivné? Čtěte dál a dozvíte se, že poslední zápas sezóny přímo vybízel k napsání takového článku.

Během celého zápasu mezi týmy Nebelvíru a Zmijozelu se k fandění zapojila i skupina havraspárských studentů, kteří byli nejen slyšet, ale hlavně vidět! Na podporu zeleného týmu se oblékli do zelených barev. A to i ti, kteří se třeba nemohli plně věnovat sledování zápasu. Výsledné outfity na sebe havrani oblékli už během dne, kdy se k samotnému zápasu teprve schylovalo a modrou kolejní místnost tak zaplavila zelená barva. Až by si nejeden nezasvěcený mohl myslet, že místo do havraspárské věže zabloudil do sklepení ke Zmijozelským. Během těchto chvil jsem si řekla, že by si taková chvíle zasloužila fotodokumentaci a podělila se s vámi o několik zelených modelů v podání modrých. Bodové hodnocení outfitů v této XXL patrole nebude, jelikož ho k dané události neshledávám potřebným.

(Havraspárští v zelených outfitech.)

**

Annie Helene Green

Annie Helene Green

Jestli bych někoho na první pohled okamžitě přiřadila ke zmijozelskému týmu, tak je to Annie. Pro mě vystihla typickou fanynku číslo 1! A kdyby měla místo vlaječky v rukou pompony, tak by to bylo úplně nejvíc! A jako třešničku na dortu přidat ještě do vlasů stuhy, nebo čelenku a už bych čekala na taneční sestavu, se kterou by se před zápasem, na podporu zeleného týmu. Nemám žádné výtky, protože tohle je opravdu tematický outfit. A všimli jste si, jak se Annie krásně do dnešní XXL patroly hodí jméno? Je doslova zelené.

*

Arietty Liella Minette

Arietty Liella Minette

Arietty zvolila kombinaci obou kolejních barev Zmijozelu a byla to volba na jistotu. Hlavním zeleným prvkem jsou krátké šaty, které mají jemné stříbrné zdobení a splývavé rukávy. Odhalená ramena a dekolt krásně zvýrazňuje stříbrný detail. Ladění doplňků pak Ari volila v téže barvě a celkový dojem je takový čistý“. Moc se mi líbí zajímavě řešené náušnice, které spolu s diadémem hezky doplní zvolený účes. Jediné, čím si nejsem na 100% jistá, jsou brýle. Nemohu se stále rozhodnout, jestli rozhodně ano, nebo raději ne. Každopádně mohla po zápase Ari klidně vyrazit na jinou společenskou událost než tu sportovní.

*

Aya Watanabe

Aya Watanabe

Ayuš byla toho dne první, kterou jsem spatřila ve fanouškovském outfitu. Nechala jsem se tiše inspirovat a když jsem později nakoukla do kolejky, tak už zelená dominovala nad modrou! Aya zvolila pohodlné černé oblečení z dílny madam Niam, které doplnila o dominantní klobouk, jenž jasně ukazuje, kterému týmu je nakloněna. Nezapomněla celý dojem umocnit barvami na obličej, odznakem a vlaječkou, kterou po celou dobu zápasu mávala jako zběsilá.

*

Envy Reeves

Envy Reeves

Naše primuska Envy povýšila svůj zmijozelský outfit o nový účes. Nebyla toho dne jediná, takže by mě upřímně zajímalo, jak se toho dne v kadeřnictví tvářili, že si tolik havraspárských studentů jde nechat nabarvit vlasy na zeleno. Moc se mi líbí, že zvolila výrazné šaty v zelené barvě, které pak už jen doplnila o stříbrné šněrovací boty a náušnice. Tak si říkám, jestli spolu s Arietty neměla naplánovanou další akci, na kterou vyrazily následně po zápase, protože se zvoleným oblečením by rozhodně mohly!

*

Jeba Záhradníková

Jeba Záhradníková

Nevím, zda jsem toho dne na někoho upírala zrak více než na spolužačku Jebu. Zářila totiž všemi odstíny zelené a její outfit na mě působil výrazně, možná trochu extravagantně, že jsem se k jejímu pozorování stále vracela. Takže je jasné, že ve výběru nemůže chybět! Kdyby zvolila jinou obuv a nahradila čepici třeba kloboukem, tak bych si myslela, že vyráží do lesa, kde chce splynout s tamní přírodou. Zvolený outfit na mě totiž působí tak nějak uklidňujícím dojmem.

*

Zyair Jamie Sagrada

Zyair Jamie Sagrada

Nevídaný pohled se nám naskytl v kolejní místnosti, když do společných prostor vešel Zy, který výjimečně odložil svou školní uniformu. Já se přiznám, že jsem ho snad v ničem jiném neviděla, tak jsem se zmohla jen na němé civění. Ať už Zyair vytáhl zelené kousky z útrob své truhly, nebo se vydal na nákupy na Příčnou, tak výsledek oceňuji! Navíc detail v podobě slušivého střihu a zeleného přelivu skvěle doplňuje fanouškovský outfit.

**

(Modro-zelení a zelení.)

***

Jak se tak dívám na ty skvěle tematicky laděné outfity, tak si říkám, zda bychom si neměli čas od času udělat barevný den, nebo nějaké filmové ladění, či maškarní a díky tomu vypilovat focení u Paštičky. Třeba bychom to z těch třicetiminutových příprav stáhly třeba na dvacet!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Nicolette Marique Leroy
Vydáno: 1/2024

Komentáře
Jo, barevné dny by byly úplně super. Jen nevím, co na to moje úspory...
lucia | 28. 02. 2024
Ačkoliv jsem famfrpálovou sezónu takřka propásla, včetně zápasu mezi Nebelvírem a Zmijozel, je krásné vidět, že modří mají nejen týmového ducha, ale i velká srdce! ♥ :)
Vivienne | 19. 02. 2024
I zelena vám sluší :)
Summer | 19. 02. 2024
Tohle byl strašně krásný den, i když jsme prohráli zápas. A to jen díky modrým a jejich úžasnému fandění. No a ty outfity, ty jsou prostě dokonalé! O:)
Enol | 15. 02. 2024
To byl moc fajn zápas, velice mě bavilo, jak jsme se jako kolej semkli a společně se na zápas připravili a i tam fandili :) Někdy to musíme zopakovat, když už máme tak parádní zelené outfity! Nejvíc se mi líbí, že někteří z nás si nabarvili i vlasy, to jsou teprv frajeři! :D
Ayuš | 12. 02. 2024
1713170589