ŠMRNC: Výsledky 5. kola

Poslední kolo za námi, výsledky posledního kola zde. Kdo byl podle poroty nejlepším dvojčetem postavě z Harryho Pottera?

Během následujícího týdne se dočkáme kompletních výsledků soutěže Máte ŠMRNC 2024, než se tak ale stane, pojďme se podívat na výsledky posledního pátého kola a hlavně pokochat krásnými modely na téma: Dvojče z Harryho Pottera.

1. místo

Enola GatitoHermiona - Pane řediteli Brumbále, cesta v čase se zdařila, Klofan je již zachráněn, vyřídíme Prašivku a jsme hned zpátky u vás!

*

Jeba ZáhradníkováNie, počkajte, myslím, že vo vašej budúcnosti niečo vidím. Niečo temné. Ste vo veľmi veľkom nebezpečenstve. Ale teda v tej svojej vidím prvé miesto v ŠMRNCi.
Vybrala som si predsa moju obľúbenú, profesorku jasnovidectva, Sibyllu Trelawneyovú!

*

2. místo

Annya Liddle: Sladila jsem se s mým temným já....s pánem Zla. Vím, že to není nejvhodnější, ALE Voldy má styl! Jen se podívejte, jak mi ta bílá pleť ladí k černému hábitu a plášti, který mi zakrývá plešku, abych si ji nespálila...zelená Nagini alias Ferdinand ladí k prstenu Rojvola Gaunta alias hadí oko. Nesehnala jsem akorát jeho hůlku, tak snad bubu hůlka bude stačit.

*

Faye Sages: Podoba Pošuka Fefe s příbuzným Alastorem Moodym... teda... Bartemiusem Skrkem juniorem, věčně opilým mnoholičným lektvarem, je téměř nezaměnitelná.

*

3. místo

Veronica Narcissa Williamsová: Moc to nejde vidět, ale zpod hábitu vede tenká stříbrná nitka k bodovacím hodinám, protože Lucius byl součástí školní rady a víme, že se do školních záležitostí Bradavic často míchal! A blonďaté, zdravé a rovné pačesy jsou absolutní nutnost.

*

Abecedně seřazené outfity pátého kola:

Annie Helene Green: Tentokrát jsem se převlékla za dvojče Nymfadory Tonksové protože je to jedna z mých nejoblíbenějších postav ze světa HP.

*

Eilonwy EllesméryCože? Mně teda turban česnekem rozhodně nesmrdí, no dovolte?! A mám pod ním vlasy. Ano, jenom vlasy, co je to za otázku?

*

Enselis Ismenia: Tak jako profesor Snape i já se plížím hradem v černočerném hábitu. Nesmí chybět lektvarová výbava, parta netopýrů a slušivý lesklý sestřih.

*

Maya PrinzMaya Umbridgeová, růžové kočičí dvojče s víc rizzem.

*

Nessa Naiadés: Seznamte se s mladým Siriusem z vznešeného a starobylého rodu Blacků. Zobrazila jsem ho v období největší slávy a bohatství Blackových.

*

Nicolette Marique Leroy: Říkám ti naposled, ať držíš tlapky od toho, co ti nepatří.“ - Mlok Scamander

*

Princess Star: Pokusila jsem se ztvárnit mou oblíbenou Molly Weasleyovou. Zvolila jsem vrstvené výstřední venkovské oblečení, vařečku do ruky, kolem sebe zahrádku a samozřejmě zrzavé vlasy.

**

Kdo získá šek na 5 galeonů? To se dozvíme již brzy!

***

A který model se nejvíce líbil vám? Kdo podle vás nejlépe splnil zadání a nejlépe napodobil originál“? Příště se dozvíme nejen vítěze celé soutěže, ale také vítěze naší tipovačky.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Ashley Watfar
Vydáno: 5. 5. 2024

Komentáře
stále nechápem ako sme si každý vybrali niekoho iného :D ale tá Hermiona a Molly sú top!
Jeba | 07. 05. 2024
Tak tohle kolo je skutečně povedené. Přijde mi, že každý model je do detailu promyšlený a porotě to tentokrát nezávidím! :) Skvělý nápad na zadání :)
Enol | 05. 05. 2024
Všem zúčastněným děkuji za tak precizní ztvárnění HP postav! Úplně mě to přeneslo k filmovému zpracování. Jsem ráda, že jsem mohla dát tolikrát 10 bodů a za sebe musím napsat, že nelze vypíchnout jeden nejlepší model. Svým způsobem jsou za mě toto kolo výherci všichni. Skvělá podívaná. Děkuji.
Vivienne | 05. 05. 2024
Enola je naprosto perfektní! Úplně přesný outfit, skvělá práce! :) Hodně se mi také líbí jak to má promyšlené sl. Veronica, moc pěkný! A ta originalita Faye? To miluju! :D Celkově tohle kolo bylo asi nejvíc zábavné, moc se mi líbí jak každý zvolil jinou postavu a některé bych ani netipla, že se tu objeví, jsem ale ráda, že objevily!
Ayuš | 05. 05. 2024
1716510011