Opelichanci vs. Opeřenci: První trenál letoška!

Havraspárští nováčci a někteří ti staří mazáci se konečně dočkali. První dubnovou sobotu, tedy 2.4.2011, už stepovali i s košťaty před famfrpálovým hřištěm...

... a čekali, kdy jim kapitánka odemkne a povolí jim vzlétnout. Někteří nováčci se klepali strachy, ale především už si chtěli zahrát. Jaké však bylo jejich překvapení, když místo mé maličkosti přiběhla udýchaná Katelyn Auster s koštětem v jedné ruce a s klíčemi v druhé ruce!

(Pozn.: Chuděrku nenapadlo, že by si na to koště mohla vyskočit a nebyla by tolik udýchaná! Nj, asi to bude tím, že jsem jí řekla: „Katelýno, utíkej a zachraň mě.“)

Jelikož mě mudlovské povinnosti nepustily na začátek tréninku, vše měla v rukou naše prefektka, která mi na konci tréninku všechny jenom chválila, a já jí musela dát za pravdu, všichni byli skvělí!

Na začátku tréninku jsem se sice nedostavila, ale v čase 3:18 jsem konečně dorazila na hřiště i já, abych zachránila situaci! To víte, tak to dopadá, když je někdo hlava dubová a zapomene své zástupkyni propůjčit i klíče od apatyky! Naštěstí nebyli ze hry vyřazení všichni, a tak mohl trénovat alespoň někdo!

Poté jsem vylétla do vzduchu a mohla se pořádně rozhlédnout po svých odvážných havráncích. Zahlédla jsem DahliuAinkiduKatelyn, jak se skvěle propracovávají k brankářce, když v tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem nějak moc poblíž obručí, a že bych teoreticky mohla být tou brankářkou já! A tak jsem na poslední chvíli bravurně vykryla Camrál a přihrála Connie, která se i s Camrálem dostala téměř před brankářku Kattarin, která však její střelu vykryla. Po chvilce jsem zaostřila na IsabelluElisu, které vypadaly, jako by něco chystaly! A taky že jo, z jejich akce byl krásný gól!

Odrážečky se na svých postech také činily! Nicolette úžasně spolupracovala se Sazie, a co chvíli se jim podařilo někoho trefit. Ovšem ani odrážečky na druhé straně se nedaly zahanbit! LinnMorganou se činily a oplácely sražení sražením! A nesmím také zapomenout na odrážecké schopnosti naší zombie Eveliny a veteránky Queti! Nemluvě o odrážečské legendě Brianag, kterou jsme museli po chvilce z postu vyhnat, protože masakrovala své protihráče jednoho po druhém! To víte, Brian je odrážečský talent, dosáhla 100%  již v prvním ročníku!

Po chvíli jsem spatřila, že post jednoho chytače je volný, a tak jsem se tam nasáčkovala a už se ho nepustila. Do brány se za mě naprosto přilepila Rosalie, která se v chytání naprosto vyžívala a vydržela tam téměř do konce! Na protější straně se k brankaření dostala Morgana, která byla taktéž úžasná!

A jelikož si Meissedová chránila svůj post chytače u Opelichanců, na druhé straně u Opeřenců se strhla menší mela mezi NicoletteMadidess, nakonec ustoupila moudřejší Nicolettca a Madí se mohla dát do chytání.

***

V tom chytačském napětí se mi podařilo chytit i pár perliček! Tak vám je tu teď vysypu z hábitu, kde mi uvízly!

***

"Člověk něco řekne a hned se toho chytne Eycková!"

Adretea Lyria: Mě ten famfrpál děsně nebaví.

Lilien Emity Meissed: Adret, mě taky ne.

Komentátor > Lilien Emity Meissed se zavařilo koště a byla nucena opustit hřiště.

Lilien Emity Meissed: Potvora!

Lilien Emity Meissed: Na chytače mi nesahejte! Kdo tam sedne, toho pošlu na střídačku!

Evelina van Eyck: To se řekneeee, Lili! Jen musím nejdřív přijít na to, komu…

Lilien Emity Meissed: Ev, tak až na to přijdeš, tak mi dej vědět, ať vím, komu se mám vyhýbat. Hem, zkus to říct třeba mě.

Evelina van Eyck: Jak by ses potom sama sobě vyhýbala?

Katelyn Auster: Já já já!

Katelyn Auster: Teda ne, nechci, aby se mi vyhýbala!

Evelina van Eyck: Katelýno, Lili nebaví famfrpál!

Lilien Emity Meissed: Ev, no právě!

Evelina van Eyck: Pozdě...

Katelyn Auster: *zacpává si uši* Neslyším, neslyšíím.

Evelina van Eyck: LILI nebaví FAMFRC. *řve Katelýn do ucha*

***

"Tak Larrie, Žorž a nebo Žohn?"

A zde někdo přišel a začal rozebírat profesora Žorže, teda George McBrava. Ale to by nemohla být naše Brian, aby si nezaperlila! Jen se teď bojím, že mě za uveřejnění začne mučit...


A pomatení pokračovalo dál!


***

Ani jsme se nenadáli a byl konec! To víte, když se člověk dobře baví... Když jsme se podívali na výslednou tabuli, hlásala takovéto skóre:

Opelichanci to nandali Opeřencům! A já jen můžu dodat, že to byl skvělý trénink, který jsme si všichni užili!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Lilien Emity Meissed
Vydáno: 6/2011

Komentáře
super článek! :D
Conn | 01. 05. 2011
Ty jsi trdlo:-) Já na tom žádné ponížení nevidím:) Každej si někoho někdy s někým splete;-)
Lilien | 01. 05. 2011
To není perlička! To je ponížení!
Brianag | 01. 05. 2011
Ale no tak, Brianko...O:-) Vždyť jsem tě vychválila až do nebe, malinkou perličku mi odpousť:D
Lilien | 01. 05. 2011
Lilien! Tež se na smrt!
Brianag | 01. 05. 2011
1550312052