Zelené ostatky - Elanis Aelana Roselfová


Vzpomínáte na začátek Sedmiboje? Tehdy ještě bylo z každé koleje nominováno pět nejlepších, ne jen tři. Dva z nich si však vytáhli černého Petra a pohár Sedmiboje je pro zápolení v prestižním turnaji nevybral.
Právě s těmito smolaři vás Zpravodaj seznámí v sérii článků „Ostatky“, protože je jasné, že i oni si zaslouží svoji dávku pozornosti – vždyť byli kolejí nominováni do nejlepší pětky!


Slečna tak zelená, jako by na ni vylili plechovku zelené barvy. Už víte, o kom to bude?

Zelená studentka: Elanis Aelana Roselfová

Elanis je určitě spolehlivá studentka. Je tu už od roku 2006 a loni dokonce úspěšně složila zkoušky OVCE z předmětu Lektvary. Vyšla jsem za Elanis, abych se jí zeptala, jaký to byl pocit, když zjistila, že ji pohár nevybral. Její odpověď byla krátká a výstižná: "Strašnou radost jsem měla prosím..."

***

Vydala jsem se  do řad zelených studentů a zeptala se jich na jejich názor k  Elanis.

Amélie StarkTak Elanis je jedna z velkých duší Zmijozelu. Zelená každým coulem.

riannon-evansova.gif

Riannon Evansova: Elanis je jedna z mála lidí z hogu, které znám osobně. Mám ji moc ráda. *usměje se* Falco, můj pes blahe paměti, ji vždycky, když přišla na doučování, zkontroloval kabelku, batoh, nebo co zrovna měla, co kdyby tam bylo něco k jídlu. že. *směje se* Pak se věnoval důkladně kontrole jejího oblečení a případně mě upozornil na nové kousky. On si takových věcí všímal. Tedy já bych si taky všimla, nakonec, ale Falinek byl hold rychlejší. *směje se* Jeho názor byl: Elanis si necháme. Máš psa nebo jiné zvířátko? Pak jistě chápeš, ze dovolit si nesouhlasit s nim nelze. *usměje se* Takže, jak jsem řekla, mám ji moc ráda. *usměje se*

***

Elanis přejeme do dalších let hodě štěstí!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Brianag Mac Coileáin
Vydáno:

Komentáře
1550307862