XXL Módní patrola: Jaký pán, takový mazlíček II.

Rok se s rokem sešel a máme tu druhé mazlíčkovské olympijské hry, které vybízí k tomu, aby vyšlo pokračování speciální Módní patroly, v němž se podíváme na zoubek nejen páníčkům, ale také jejich mazlíčkům. Jaké dvojice se do článku dostaly tentokrát?

Neuplynul rok jen od olympiských her, ale také od vydání článku XXL Módní patrola: Jaký pán takový mazlíček I., na který se můžete podívat zde. K vytvoření prvního dílu mě inspirovalo tvrzení „Jaký pán takový pes, které se mi před nedávnem opět potvrdilo, když jsem potkala pána s ostříhaným pudlem, který měl nejen stejnou barvu srsti jako vlasy jeho majitele, ale i účes v podobě loken měli podobný. Někdy se mi toto tvrzení potvrdí takhle přímo, jindy třeba povahou psa, nebo podobným výrazem. Myslím, že majitelky gryfonských psíků, nebo buldoků by si asi moc nepřály být s tímto tvrzením spojovány. Proč asi...

Za uplynulý rok se sice móda pro zvířátka nerozšířila a možnosti ladění jsou stále omezené, ale rozhodně ne nemožné. A během uplynulých měsíců se mi podařilo najít několik hradních obyvatel a jejich společníků všeho druhu, jejichž ladění, souhra“ stála za fotodokumentaci. Ať už to bylo díky tomu, že se majitel se svým mazlíčkem sladil do barev, zvolených doplňků, nebo oblečení.

**

Aya Watanabe & Isla

Aya Watanabe & Isla

Ayu s její kočkou dávám hned na začátek článku, protože jejich ladění je dokonalé. Podívejte se na ty stejné modré pláštíky, to je opravdu roztomilé! Kolejní outfit tak Ayuš podtrhla ještě víc, když pořídila tento obleček i mazlíčkovi. A to je přesně ten důvod, proč bych brala, aby se móda pro mazlíčky rozšířila o další kousky. Jak na jejich společnou fotku koukám opakovaně, tak Isla díky černé srsti, je ve stejných barvách oděná jako Aya. A to do posledního detailu, kterým je diadém. Boží! Jestli se nepletu, tak až na brýle a hůlku je celý outfit tvořen čistě z havraspárských kolejních předmětů. Tomu říkám možnost vrstvení! Jen doufám, že kvůli hůlce nevznikla v safírovém plášti díra! Krásnému modelu dávám 9 bodů.

*

Michelle Corbin & Atarax

Michelle Corbin & Atarax

Michelle mě okamžitě svým černobílým outfitem zaujala a chtěla jsem pořízenou fotografii zvěčnit v Módní patrole, ale když jsem se k ní vrátila, tak jsem si řekla, že by se skvěle vyjímala právě v tomto speciálu. Mich zvolila outfit hodný novodobé čarodějky. Moderní kousky doplnila o ty typicky kouzelnické a výsledek se mi moc líbí! Černý dominantní klobouk a přehoz doplnila o bílé doplňky v podobě neoviktoriánských rukávů a vysokých merkurek. Na bidýlku sedí postarší sova, kterou má v sovinci snad každá čarodějka. A každá správná čarodějka má podle mudlovského vyobrazení také žábu, nebo krysu. Ještě, že je sova pouze dekorace, jinak by krysák Atarax byl brzy tzv. pod drnem. Víc čarodějnických outfitů! Dávám 10 bodů!

*

Patricia BaloureAmalthea

Patricia Baloure & Amalthea

Jestli někdo sladil outfit a barvy se svým mazlíček k dokonalosti, tak je to rozhodně madam Patricia! Jak je o ní známo, tak barvy jsou její parketa a často u ní vidíme pestrobarevné outfity. V tomto případě navíc krásně oblékla i svou kočku Amaltheu, které dala klubíčko na hraní v barevném tónu kanýrkové košile ze salonu NiT. Madam ke košili zvolila dlouhou světle fialovou sukni se zlatým zdobením, čehož se držela i při volbě ostatních doplňků a bot. Stejně tak Amalthea má na sobě dominantní zlatý obojek. Naprosto skvěle sladěné dvojici dávám plných 10 bodů!

*

Nessa Naiadés & Cruella de Wild

Nessa Naiadés & Cruella de Wild

Ať už na sebe Nessa oblékne cokoliv, tak to vždy vypadá dobře. Když jsem procházela chobami hradu, hned jsem si ji musela v tomto oblečení blýsknout. Až později mi došlo, že výsledná fotka mi neposlouží na klasickou patrolu. Nessa a její přísně vyhlížející maguár působí jako sehraná dvojka. Ness zvolila outfit, který je elegantní, formální a poukazuje na pracovní nasazení. Úplně ji v něm vidím na pozici profesorky. Profesorky, která se svým společníkem čeká, až dorazí nějaký hříšník na kobereček. Právě onen kobereček a vzhled Cruelly de Wild ve mně vyvolává pocit, že jsou připraveny si někoho pozvat, jak se říká, na kobereček. Hodnotím plnými 10 body!

*

Hayley Moon & Zlatonka

Hayley Moon & Zlatonka

V tomto případě rozhodně nemůže nikdo popřít podobnost majitele s mazlíčkem. Kdyby se kluběnka Zlatonka usadila v obrovském afru, které se pro Hayley stalo typickým poznávacím znamením – nejdřív vlasy a pak zbytek, tak by se tam dozajista ztratila. Já jsem z této dvojice naprosto odrovnaná. Přijde mi ta podoba vtipná a roztomilá. O to víc, že uričtě nebyla ani zamýšlená. A co se zvoleného outfitu týče, tak je krásný. Zlaté doplňky v podobě náušnic a lucerny skvěle ladí s dominantním účesem. Stejnojmenný top a sukni Srdeční záležitost doplnila o zelený šáteček a boty s mašlí. Outfit v zelených tónech podtrhuje umělá květina, která je mezi obyvateli hradu velmi oblíbená. Roztomilé dvojici Hayley a Zlatonce uděluji plný počet 10 bodů.

*

Enola Gatito & Light Vader

Enola Gatito & Light Vader

Čas od času prohledám své zásoby fotografií a zde mám jednu z dob, kdy jsme na hlavách měli anténky místo vlasů. Pamtujete si ještě na plešatou nemoc? Pokud ne, neříkejte to nahlas, hrad má uši. A k mému štěstí jsem vyfotila nynější zmijozelskou primusku i s jejím mazlíčkem. Enola a její maguár Light Vader, to je mimochodem hodně cool jméno, si krásně sladili kožíšky“ do béžových a bílých tónů. A tady je skvělá ukázka toho, že není potřeba, aby měl čtyřnohý společník nějaké doplňky, když se o to postará pán, který vyšvihne propracovaný ladící model. Moc se mi líbí set svetřík a čepka, která chrání hlavu před chladem.  Kraťasy mi trochu evokují spoďáry, když se na ně zaměřím, ale kompletní model mi to nijak neruší. Zmijozelské studentky dokáží své outfity dotáhnout do konce, takže nechybí ani doplňky v zelených odstínech. Za skvělé pózování Light Vadera a krásné barevné ladění Enol dávám dvojici 9 bodů.

*

Filius Orionis & Monsieur Lysina

Filius Orionis & Monsieur Lysina

Jak se říká… v jednoduchosti je krása a já s tím rozhodně souhlasím. Někdy není potřeba několika vrstev, aby člověk udělal dojem. Stačí zvolit správnou barvu a pozornost na sebe lze strhnout snadno. A myslím, že to pan Filius rozhodně ví, jelikož růžový má i noční oděv, který přitahuje pohledy kolemjdoucích. V tomto případě zvolil pan profesor růžové kalhoty značky NiT z valentýnské kolekce, které doplnil o věneček z růžových květů. A pak už jen nahodil černé tričko s tříčtvrtečním rukávem a černé boty. Žádné dlouhé zdržování s výběrem. S množstvím práce, které v minulých měsících pan Fil měl, není čas ztrácet čas! Ale okamžik na vyladění mazlíčka našel a uvázal Monsieur Lysině dvě krásné růžové mašle, díky kterým k němu parádně ladí! Jak jsem říkala, méně je více… já se tím řídit v hodnocení nebudu a dávám 9 bodů.

*

Annya Liddle & Oppugno

Annya Liddle & Oppugno

Tento Annyin outfit hodnotím jako skvělý převlek, jak co nejlépe navázat blízký kontakt s narozeným koťátkem. Rodiče v útulku, hned po narození je péče na kouzelníkovi, který je méně, či více starostlivý. Annya rozhodně vypadá jako majitelka, která si na péči dává záležet, a tak ve svém šatníku našla kočičí kousky, aby se svému maguárovi co nejvíce přiblížila. Černá dlouhá ušiska, fousky a čumáček a kolem krku mazlící kočičí šála a nesmím zapomenout ani na černé oblečení od hlavy až k patě. Ať si někdo zkusí vyvracet tvrzeníjaký pán, takový mazlíček“. Zde máte jasný důaz, že podoba tu být může! Abych nezapomněla, podívejte se na ta zelená očka, kterými k sobě ladí, to je taková pomyslná třešnička na dortu. Opuggno a Annya si rozhodně zaslouží 10 bodů.

*

Veronica Narcissa WilliamsováDržistoj

Veronica Narcissa Williamsová & Držistoj

Drsný look madam Veronicy tlumí roztomilé okaté koťátko Držistoj, které jí věrně a poslušně sedí u nohou, a to i přes velké lákadlo, jakým pro hravé mazlíčky může být prachová kulička. Ale vypadá to, že mazlíček dostál svému jménu, tak se není čemu divit, že zůstal u své paní. Snaží se snad svým outfitem kolejní ředitelka Zmijozelu někoho zastrašit, nebo potřebovala působit přísným dojmem při řešení kolejních, nebo pracovních záležitostí? Osobně jsem trochu obavy měla, když jsem ji fotila, aby zvolené oblečení neodráželo její náladu a já nebyla pokárána, nebo hůř. Celočerný outfit madam doplnila o stříbrné zmijozelské předměty, které tak mají možnost vyniknout. Líbí se mi kočičí nadkolenky vykukující z vysokých bot. Madam Verče a mazlíčkovi s originálním jménem dávám 9 bodů.

***

Která dvojice pána a jeho mazlíčk si je podle vás nejvíce podobá? Nebo máte tip, na koho si počíhat příště, protože jste si jejich podoby sami všimli? Budu ráda, když se s námi podělíte o jméno v komentářích a já si je dám do hledáčku.
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Nicolette Marique Leroy
Vydáno: 2/2024

Komentáře
Tohle je skvělý! :D Výborný nápad, patroly povedené. :)
Arietty | 09. 06. 2024
Super nápad na XXL Módní patrolu, NiC! Já nám s Islou ctí, že jsme mohly stát modelem :D Nejvíce se to dle mě ale povedlo sl. Patricii, ta ladí se svým mazlíčkem úplně perfektně :) Enol se mi taky líbí, tam hlavně oceňuji jméno mazlíčka, to je parádní :D
Ayuš | 22. 05. 2024
Je až neuvěřitelné, jak se dají sladit modely s mazlíčky na hogu. Je mi jasné, že je to hledání jehel v kupce sena, ale myslím, že jsi našla skvělé "jehly" a my se teď můžeme tou souhrou pokochat. A kdo ví, třeba se dočkáme třetí části... :D Všechny modely jsou super, ale co si budeme povídat, Hayley, její afro a kluběnka, to je geniální kombinace! :D
Ashley | 20. 05. 2024
Sice jsem doufala, že se plešatá už nikdy neuvidím, ale v tomto případě jsem ráda, že jsem se probojovala do mazlíčkovské patroly ❤️ Všechny outfity jsou boží, je to moc povedené!
Enol | 19. 05. 2024
Skvělý výběr modelů Nic! Všechny se mi moc líbí. To se teda někteří mazlíčkové mají, jaká péče a šatníky jsou jim dopřány! :D ♥-♥ Účes Hayley v kombinaci s jejím mazlíčkem mě totálně dostal! :D A Tvoje věta - Nejdřív vlasy a pak zbytek. - je pecka :DD
Vivienne | 19. 05. 2024
1718713666