2024: Máte ŠMRNC? Kdo zvítězil?

Ani jsme se nenadáli a konec třetího ročníku soutěže Máte ŠMRNC? je tu. Viděli jsme mnoho krásných a zajímavých modelů a teď už zbývá jediné, vyhlásit vítěze třetího ročníku a uzavřít naši tipovačku.

Alespoň jednoho kola se zúčastnilo 20 modelek, všech pět kol zvládlo 11 půvabných slečen a jedna z oněch 11 dam si dnes odnese hlavní výhru – Poukaz na 5 galeonů.

*

Pokud jste sledovali ostatní ročníky a vlastně i současný ročník, asi dokážete odhadnout jména naší poroty. Porotu tvořila šéfredaktorka Corvina Declaratio, její zástupkyně a vedoucí Módní patroly. Tedy já, Ashley Watfar, Aya WatanabeVivienne van Abernathy. A věřte nebo ne, neměly jsme to vůbec lehké! Tímto bych ráda veřejně Aye Vivienne poděkovala za bezproblémovou a svižnou spolupráci, děkuji, holky! 

Do soutěže přišlo celkem 70 modelů. Nejvíce v kole prvním – 18, nejméně ve druhém a posledním kole – 12. 

V prvním kole na téma Škaredá (popeleční) středa obsadila první místo Faye Sages. Ve druhém kole, kde jsme aprílově běsnili, zazářila Princess Star. Jarní mámení zase vyneslo vítězství Jebe Záhradníkové. Ve čtvrtém, společenském kole se na špici vyhoupla Veronica Narcissa Williamsová. A páté kolo ovládly rovnou dvě čarodějky, Enola GatitoJeba Záhradníková, které bravůrně zvládly napodobit postavu ze světa Harryho Pottera, respektive staly se jejich dvojčaty.

**

Vítězkou celé soutěže Mátě ŠMRNC? 2024 se stává slečna, která okupovala přední příčky po celou dobu soutěže. Jednou byla třetí i druhá a dvakrát obsadila nejvyšší stupínek. Naší vítězkou je havraspárská studentka Jeba Záhradníková, která od poroty získala 136 bodů.

*

Pořadí ostatních soutěžících, které se zúčastnily všech pěti kol:

Veronica Narcissa Williamsová: 131 bodů
Nicolette Marique Leroy: 130 bodů
Annya Liddle: 124 bodů
Nessa Naiadés: 124 bodů

Maya Prinz: 114 bodů
Enselis Ismenia: 113 bodů
Princess Star: 111 bodů
Enola Gatito: 108 bodů
Annie Helene Green: 106 bodů
Eilonwy Ellesméry: 106 bodů

*

Pořadí soutěřích, které se neúčastnily všech kol:

Faye Sages: 86 bodů – 3 kola
Summer Night : 61 bodů – 3 kola
Envy Reeves: 43 bodů – 2 kola
Una Vinona Flare: 39 bodů – 2 kola
Ginevra Eleanor Zauberinová: 37 bodů – 2 kola
Freya Reeves: 27 bodů – 1 kolo
Vulpecula Aldrovanda Vesiculos: 23 bodů – 1 kolo
Emily Fox: 20 bodů – 1 kolo
Mishel Daphne Simons: 17 bodů – 1 kolo

**

Ohlédněme se ještě zpět v čase, z ročníku 2016 se v našem aktuálním ročníku 2024 objevilo jen jedno jméno. Tehdejší účastnice Aya Watanabe se v roce 2022 ujala nejen porotcování, ale i organizace soutěže. V letošním ročníku byla opět nápomocna s organizací a zasedla i v porotě. Ayuš, děkujeme a doufáme, že tě uvidíme i při nějakém dalším ročníku soutěže Máte ŠMRNC?.

Z předešlého ročníku 2022 se rovnou pět účastnic zúčastnilo i letošního ročníku a my jsme moc rádi, že se k naší soutěži vrátily tyto šmrncovní dámy: Enselis Ismenia, Maya Prinz, Nessa Naiádes, Princess Star a Veronica Narcissa Williamsová. Dámy, už podruhé jste dokázaly, že jste prostě ŠMRNCovní! Děkujeme!

A samozřejmě, že moc děkujeme i ostatním účastnicím, bez kterých by tato soutěž skončila po prvním kole. Výherkyni přejme, nechť si užije svou výhru a vám čtenářům děkujeme za to, že jste naši soutěž sledovali až do konce!

*

Pojďme si ještě vyhlásit vítěze naší šmrncovní tipovačky. Jméno naší vítězky si na klubovém kontu Corvina Declaratio tiply hned tři modré dámy. Los určil vítězku a tou je Nicolette Marique Leroy, která si bude moct vybrat svou výhru. Gratulujeme!

***

Všechny ceny i pamětní listy vám brzy dorazí do vašich sovinců.

Třetí ročník soutěže Máte ŠMRNC? je u konce, známe tu, která je nejvíce Šarmantní, Módní, Rafinovaně Neotřelá a prostě a jednoduše Celooriginální. Nyní už nezbývá doufat, že se zase někdy uskuteční 4. ročník. Mějte se fanfárově a hlavně šmrncovně!
Zalíbil se ti článek? Vyjádři svůj názor v komentářích, to je totiž to, co autor článku ocení nejvíce! přidat komentář


Tiráž Autor: Ashley Watfar
Vydáno: 14. 5. 2024

Komentáře
Děkuji za možnost účastnit se jako porotce. Do budoucna tento post mile ráda přenechám. Za mě velmi těžká soutěž z pohledu hodnocení. Sešlo se tolik hezkých, nápaditých a originálních modelů, že jsem vždy nad hodnocením dlouze přemýšlela a jsem ráda, že jsem si udržela nestrannost, byť mezi soutěžícími byli i lidé bližší mému srdci. Všem zúčastněným tleskám! Odvedli jste maximum a mám velkou radost z celkové účasti. Doufám, že si to soutěžící užili. Chci poděkovat Ashley za vedení a organizování soutěže, a tak stejně Aye, která s námi jednotlivé modely posuzovala a hodnotila. Do budoucna dalším ŠMRNCům přeji jen to nejlepší!
Vivienne | 15. 05. 2024
Velká gratulace Jebě, zasloužené vítězství, tleskám! :) A Ash, Ayo, Vivi, moc díky za výbornou soutěž, povedla se a krásně jste tím zabavily nejednoho módního nadšence. :)
Arietty | 15. 05. 2024
Moc díky za další ročník ŠMRNCu a že jsem opět mohla být součástí :) Je to jako včera, co jsem u Malkinové dávala dohromady outfit na téma jedné barvy (zvolila jsem bílou, i to si pamatuji! :D), módě nerozuměla ani trochu, vlastnila kromě uniformy asi tak tři další kousky oblečení, ale do každé souttěže, jo, to jsem se zapojila hned. No a teď to "včera" je už osm let a máme za sebou druhý ročník, který jsem mohla vidět z té druhé strany a že to byla pořádná jízda :) Moc se mi líbilo, jak kreativní a nápadité všechny soutěžící byly, mě by nikdy nic takového zdaleka nenapadlo a že jsem si to měla možnost kdysi dávno vyzkoušet :) Každý víkend jsem se těšila na bodování soutěžních outfitů, zvlášť u toho posledního kola, to se povedlo velmi :) Díky, Ash, za organizaci soutěže a soutěžícím za účast!
Ayuš | 15. 05. 2024
Moc gratuluji vítězce a děkuji za celou tuto soutěž, která mě moc bavila! Dokonce i přes to, že se u vymýšlení outfitů vždycky hrozně vztekám! :D ♥
Enol | 14. 05. 2024
CENY A PAMĚTNÍ DIPLOMY VÁM BUDOU ROZESLÁNY, JEN CO SI VRAN VZPOMENE, KAM DAL MĚŠCE OD CANDORA. PROSÍME TEDY O TRPĚLIVOST! :))
Ashley | 14. 05. 2024
1716512167