Další aférka George McBrava

Elizabeth Lextrová, nezletilá studentka a prefektka Zmijozelu, se jako každé odpoledne vydala najíst do Velké síně. O tom, že je tato slečna velmi krásná, nikdo nepochybuje. Vždyť jako každý den se za ní táhlo klubko pěti studentů, kteří skládali na její krásu oslavné básně a tajně doufali, že budou mít tu čest a Elíza si jich možná všimne.

Tato slečna je ve své mladistvé pýše tak nezodpovědná, že svedla na scestí dokonce i jednoho z profesorů – George McBrava, který jí veřejně vlezl pod sukně! Co tam chtěl dělat? Myslím si, že každému dospělému kouzelníkovi je to jasné, ale malé El to samozřejmě nedošlo, jinak by pouze nevykřikla: „Jejda!“

georgik

Musím však podotknout, že milostných aférek má tento proslulý svůdce všech obyvatelek Hogwarts opravdu požehnaně. Není to ani týden, co vyznával na veřejnosti lásku slečně Chloe. Ta, když se dozvěděla, že již není objektem zájmu pana George, se zlomená žalem schovala pod pult madam Malkinové. Profesor Werewolf ji poté dvě hodiny lákal na hrst prošlých psích sucharů.

V současné době bylo slečně naordinováno několik povinných sezení s madam Zlopočasnou (to je ta ženština, která má na starost převychování havraspárských kanibalek) a dle aktuálních zpráv je tato návrhářka již schopna základní verbální komunikace.

Myslím si, že kolejní ředitel Nekro The Gravedigger by si měl se svou prefektkou řádně promluvit na téma slušného oblékání a vystupování, aby se zamezilo dalšímu incidentu.

George McBrave by měl mít také naordinována nějaká sezení s madam Zlopočasnou. Díky nim by se mohl naučit zvládat své přirozené sklony, jinak nemá na škole, kde je více krásných, avšak profesorem nedotknutelných, studentek, než postarších profesorek.

Tiráž Autor: Elanius Aine Neil
Vydání: 10/2010

Komentáře
Byla, ale madam Niam nesouhlasila se svým jménem v článku :-)
EAN | 14. 06. 2010
jste se nějak upsali ne? :) neměla to být chudák madamé Niam, které byla vyznána láska? :)
EL | 14. 06. 2010
Šéfredaktorka: Larrie Larstonová
Technická stránka: John Werewolf
Korektura a vizuální úprava článků: Janel Weil, Larrie Larstonová
Ilustrátoři: John Werewolf, Lilien Emity Meissed
Autoři článků: Elanius Aine Neil, Elennar Hollkin, Janel Weil, John Werewolf, Lilien Emity Meissed, Larrie Larstonová, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian


Poděkování: Chci moc poděkovat všem, kteří se zapojili do společného projektu Corvina Declaratio a přiložili své síly ke slepování prvního ze série havraspárských dílek. Všem redaktorům, že si v období uzavírání známek udělali čas na příspěvek do Corvina (v některých případech i na pěkně tlustý špalík článků, že, El ;)). Skřítkům šmíráčkům pak, že si přestali mazat nohy tou nechutně puchnoucí mastí, ze které se redakci zvedal žaludek. Korektorce Weilovce, protože tentokrát asi překonala svůj rekord. A všem čtenářům, protože nám pořád dodáváte novou sílu a inspiraci. Díky!