Soutěžící na scéně – Ginevra de Naga

Zelený had se zastrouhanou tužkou - to je Ginevra de Naga! Pojďte se s ní blíže seznámit!Zmijozelská studentka čtvrtého  ročníku a zároveň prefektka své koleje je známá jako návrhářka ze Skrývanky pod Magnolií. Je jedna z těch "aktivních lidí", kteří se na Hogu objevují často, a nyní byla vybrána do Sedmiboje. Za své čtyřleté studium své koleji přispěla obdivuhodnými 9049 body.

Abychom se dozvěděli, jaká Ginevra je, zeptali jsme se ostatních studentů a profesorů:

Cerridwen Lowra Antares:
Náhodou znám, kdo by neznal vlastní prefektku? *mrkne*
Giní je skvělá holka, má spoustu energie a nápadů a  kdykoliv je něco potřeba, tak jí stačí říct a vrhne se do toho po hlavě. Je na ni spoleh, dá se s ní i spolupracovat. Navíc je chytrá, hodná i  empatická. Jsem ráda, že jsem na ni na Hogu narazila a že ji můžu považovat za jednu ze svých dobrých kamarádek.

Avreya Monowitz:
Giní je podle mě charismatická a milá zelená holčina se smyslem pro humor, která nádherně maluje. Nedivím se, že se dostala do Sedmibojařské dvanáctky a určitě si povede výborně, budu jí držet palce. *usměje se*

Kate Resea:
Ginevra mi přijde naprosto v pohodě, nic proti ní nemám. Na to, že je zelená ji mám vážně docela ráda. *usměje se*
Jen ji nějak výrazně víc neznám, takže bohužel ani nějaký větší názor říct nemůžu. Ale tak, jak ji znám, mi přijde v pohodě. *usmívá se*

Barbara Lecter:
Gini de Naga je skvělá osůbka. Iniciativní, spolehlivá a pracovitá. Dělá spoustu věcí a snaží se, aby se nám ve Zmijozelu i  těm kolejím ostatním vedlo lépe. Stíhá spoustu věcí najednou a když něco potřebuji, je mi k ruce. Nemůžu si na ní stěžovat a ten, kdo by si to zkusil, poletí rovnou pozdravit Hannibala. *ušklíbne se po žabím způsobu*

***

A nyní už k samotnému rozhovoru. S Ginevrou jsme se sešli na prosluněných školních pozemcích a ona nám zodpověděla každou otázku po svém. Jen se sami podívejte.

***

Corvinus Declaratio: Proč Zmijozel vybral do Sedmiboje zrovna tebe? Myslíš si, že to byla dobrá volba? Co se od tebe očekává?
Ginevra de Naga: Když má člověk zájem, což v naší koleji teda moc není, už se ke svému nějak dopracuje. Myslím však, že místo mne měl pohár (nikoli kolej) vybrat Cerri, má větší předpoklady k tomu být vítězem. Doufám, že si to nikdo nepřebere nějak špatně.

Corvinus Declaratio: Jaké umístění by pro tebe znamenalo vyloženě prohru? Je možné, že bys zklamala nejen sebe, ale i své spolužáky?
Ginevra de Naga: Prohra... Výhra... Nuže, s prvním místem již nepočítám. Ani s druhým či třetím. Takže jsem vlastně prohrála. Na jednu stranu jsem jedna z "elitních" žáků školy, což zřejmě také něco znamená.

Corvinus Declaratio: Dovedeš si představit možnost, že ty sama bys byla poslední? Jak bys reagovala na dotazy svých kamarádů? S nuceným úsměvem?
Ginevra de Naga: Poslední. To doufám ne, ale stát se může všechno. Třeba to zkazím ještě víc než doposud (ono to ještě jde?) a prohraji to na celé čáře, protože někdo poslední být musí.

Corvinus Declaratio: Dokážeš odhadnout jména, která se umístí v Sedmiboji na posledních příčkách? Kteří lidi mají minimální naději na vítězství a proč?
Ginevra de Naga: Dokáži je odhadnout, zatím. Nicméně mě mohou (... se mohu?) ještě překvapit. Jméno nezveřejním, nechci vyvolávat rozruch kolem svého a onoho jména.

Corvinus Declaratio: Jak vnímáš Sedmiboj? Jako soutěž jednotlivec versus jednotlivec, nebo kolej versus kolej? Proč? Jak se díváš na své soupeře ze své vlastní koleje a jaký máš pohled na soupeře ze zbývajících třech kolejí?
Ginevra de Naga: Je to soutěž jednotlivců, tady už koleje snad nemají žádnou moc, krom onoho zvolení jmen do poháru. Fandím lidem ve své koleji a třem studentům z jiné koleje. Tím mé vztahy s ostatními soutěžícími končí.

Corvinus Declaratio: Jaký máš názor na dívčí a chlapecké sedmibojařské dresy? Který střih se ti líbí víc? Co bys na nich vylepšila? Jak bys je přešila?
Ginevra de Naga: Dresy jsou vyvedené, nicméně mají "pár" nedostatků. Pláštík a lá superhrdina vám z teplákové soupravy kouzelný model neudělá. Nicméně se mi líbí. Zajímalo by mne, kdo ho ušil.

Corvinus Declaratio: Líbí se ti tvá zvýšená popularita? Kolik jsi už měla žádostí o rozhovor? Kolik jich doopravdy vyšlo? Neopakují se neustále ty samé otázky?
Ginevra de Naga: Popularita? Kde? Zatím mám za sebou krátký rozhovor pro Věštce, tím má popularita končí. Takže žádný raketový start do výšin slávy a popularity. Kdo by to byl čekal. *ušklíbne se*

Corvinus Declaratio: Jaký máš názor na organizátory? Posíláš je do horoucích pekel, nebo bys na ně jenom pěla ódy? Co říkáš na Sfingu? Je dle tvého názoru hrdá a nebezpečná, nebo je to taková větší, opelichaná kočka? Co si myslíš, že žere? Neaktivní studenty? Zeleninové saláty? Krvavé bifteky?
Ginevra de Naga: Organizátoři jsou jistě trpěliví, nicméně jsem polovinu z nich nezahlídla ani koutkem oka. No, alespoň nejsem na dosah. Sfinga mi sežrala múzu. Opravdu děkuji. A aby toho nebylo málo, vzala si s sebou i můj mozek. A to se vyplatí.

Corvinus Declaratio: Čteš Corvina? Jaký máš názor na to speciální číslo? Co bys vzkázala našim čtenářům ohledně Sedmiboje?
Ginevra de Naga: Čtu, nečtu... Samozřejmě, kdo nečte Corvina? Je někdo takový? Těžko říct. Speciální číslo je dobrý nápad, nicméně bych to možná dotáhla do úplné excelentnosti.


***

Poděkovala jsem Ginevře za poskytnutý rozhovor, vrazila jsem jí do ruky Corvina a nechala ji jít se opalovat k Hannibalovu jezeru. Dozvěděli jsme se o Ginevře spoustu nových věcí a popřejme jí mnoho štěstí v dalších náročných úkolech. Jen do toho, Ginevro!
Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian
Zástupkyně šéfredaktorky Sedmibojařského Zpravodaje: Avreya Monowitz
Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf
Korektura a vizuální úprava článků: John Werewolf, Larrie Larstonová, Madidess Leevian
Ilustrátoři: Avreya Monowitz, John Werewolf
Autoři článků: Annet Slapfootová, Avreya Monowitz, Elanius Aine Neil, Janel Weil, Katelyn Auster, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian
Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová

Poděkování: Děkujeme Madidess Leevian, že se královsky zhostila velení Sedmibojařské redakce. Avreye Monowitz, že jí v tomto byla nápomocná. Samotným redaktorům pak, že v šibeničním termínu stihli připravit celý Zpravodaj a jedinkrát nezažádali o zvýšení platu. Děkujeme i siru Johnovi, našemu technickému mágovi, že nakreslil a stvořil Zpravodaji speciální obličejíček, na který se nám krásně kouká. A vám všem, naši čtenáři, protože jsme tu hlavně pro vás a bez vás by náš plátek nebyl nic než záchodová četba (protože teď jej pochopitelně čtete na těch nejreprezentativnějších místech ;)). Díky vám všem!