Modré Ostatky - Isabella Anne Swan

V rubrice Ostatky se budete setkávat s těmi, kteří měli Sedmiboj na dosah, ale Štěstěna se rozhodla, že se na ně protentokrát neusměje. Ano, seznamte se s těmi, kteří byli nominováni, ale zůstali stát na prahu cesty za slávou. Pro tentokrát je tu Isabella Anne Swan.

Isabella je vlastně ještě drobek - navštěvuje třetí ročník a na hrad se registrovala někdy v roce 2009. I přesto se stihla výrazně zapsat do podvědomí všech obyvatel Bradavic také díky tomu, že ji můžeme velmi často zahlédnout pobíhat ve Velké síni, ať už si tam povídá s kamarády, píše úkoly nebo mlátí hlavou do zdi. Stejně tak v kolejní místnosti je jí všude plno a baví lidi svými vtipnými připomínkami.

Sama sebe popisuje asi takto: "Všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo."

Myslím, že to vypovídá za všecko. Kromě letadel má však v oblibě jídlo všech příchutí, knížky v co největší míře, štětec a barvy za každých okolností, hudbu na všechny způsoby, sport všeho možného druhu, šperky, jezdectví nebo třeba astronomii a vaření. Is je člověkem značně renesančním a strká nos do všeho, co projde kolem.

Na Hogwarts si stihla během svého pobytu už vytvořit rodinku o několika členech rozprostřených ve všech možných kolejích. Mimo to se také aktivně zapojuje ve školních spolcích a je členkou Spolku Pohyblivých obrázků i Spolku DKD.

Mezi její další záliby patří sbírání bodů, kterých už během tří let nashromáždila celých 4237. Na bodování stále pilně pracuje a v letošním roce studuje celých deset předmětů. I díky tomu se stále úspěšně drží na první stránce bodování za aktuální školní rok. Kromě sbírání bodů je také aktivní redaktorkou Corvina Declaratio, kde seznamuje čtenáře se složitým životem plísní.

Is zná snad každý, jak jsme se přesvědčili, když jsme se na ni vyptávali náhodných kolemjdoucích. A co o ní bylo řečeno?

Avreya Monowitz: Isí byla před pár lety mou svěřenkou. Od té doby, co jsem ji poznala, mi učaroval její smysl pro humor a dobrota, jsem neskutečně ráda, že ji znám. I když se do Sedmiboje nedostala, pořád dělá pro kolej (i mimo ni) vše, co může, aby pomáhala, a je to jedna z mála lidí, kteří udržují hrad ve veselé náladě *usměje se*

Larrie Larstonová: Is je báječná modrá slečna. Kdykoliv ji potkám, rozesměje mě svým humorem, počínáním nebo psími kusy... Vždycky něčím překvapí, což na ní mám asi nejradši. Ať už je to vytříbená znalost kouzelnických plísní, zavedení krbové skrýše v kolejní místnosti nebo neutuchající tlachání v útrobách společenky, je radost ji na hradě potkat a společně se zasmát tomu, co má zrovna v rukávu. Nemluvě pak o tom, že je neskutečně talentovaná, i když občas si zbytečně nevěří. Píše dokonalé články a její básnické střevo je něco, o čem si většina z nás může jen nechat zdát. Za tu dobu, co zde je, se stala nedílnou součástí Havraspáru a já jsem jedině ráda, že již upustila od myšlenky odchodu. Upřímně doufám, že bude ochotna se účastnit příštího Sedmiboje, protože je vážně šikovná. *úsměv*

Queti Sylie: Když se objevila výzva k navrhování kandidátů na Sedmiboj, zjistila jsem, že (kromě jasné Larrie) vlastně nevím. Začala jsem listovat časopisy, večírkovými příspěvky, stránkami spolků… Prostě jsem si prošla hrad a přilehlé okolí a dívala se, jaké modré stopy uvidím. Některá jména se opakovala a mezi nimi mě nejvíce nadchla Isabella Anne Swan. Její články mají obsah a švih. Navíc v nich nebývají chybičky a překlepy, což se bohužel nedá říct ani o všech textech, které do Sedmiboje byly odeslány. Proto mě velmi mrzelo, že nebyla vylosována.
Od doby, kdy mě přesvědčila Isabellina práce, jsem s ní párkrát mluvila a přijde mi, že kromě toho, že umí psát, je i příjemná slečna a jedna z nadějí koleje.

Elanius Aine Neil
 : Jednou z největších Isiníných předností je smysl pro humor. Člověk ji může vykopnout do jezera několikrát za sebou a ona se tomu bude ještě smát. Na druhou stranu s lidmi, kteří by se urazili, bych se nebavila. Kdybych měla nějaký problém, tak by mi určitě pomohla. Je to jeden z těch známějších Opeřenců.


Pokud ještě Isabellu neznáte, o hodně přicházíte a měli byste to napravit. A jestli se na ni můžeme těšit v příštím Sedmiboji? To se uvidí!
Šéfredaktorka Sedmibojařského Zpravodaje: Madidess Leevian
Zástupkyně šéfredaktorky Sedmibojařského Zpravodaje: Avreya Monowitz
Technická stránka Zpravodaje: John Werewolf
Korektura a vizuální úprava článků: John Werewolf, Larrie Larstonová, Madidess Leevian
Ilustrátoři: Avreya Monowitz, John Werewolf
Autoři článků: Annet Slapfootová, Avreya Monowitz, Elanius Aine Neil, Janel Weil, Katelyn Auster, Lilien Emity Meissed, Linn Rose Lairová, Madidess Leevian
Šéfredaktorka Corvina (a ta, na kterou se má křičet, když vyvstanou připomínky): Larrie Larstonová

Poděkování: Děkujeme Madidess Leevian, že se královsky zhostila velení Sedmibojařské redakce. Avreye Monowitz, že jí v tomto byla nápomocná. Samotným redaktorům pak, že v šibeničním termínu stihli připravit celý Zpravodaj a jedinkrát nezažádali o zvýšení platu. Děkujeme i siru Johnovi, našemu technickému mágovi, že nakreslil a stvořil Zpravodaji speciální obličejíček, na který se nám krásně kouká. A vám všem, naši čtenáři, protože jsme tu hlavně pro vás a bez vás by náš plátek nebyl nic než záchodová četba (protože teď jej pochopitelně čtete na těch nejreprezentativnějších místech ;)). Díky vám všem!